Profesionalios virtuvės įrangos remontas
Profesionalios virtuvės įrangos remontas
Sugedus bet kokiam darbo įrankiui, be jo jaučiamės kaip be rankų, o dar sudėtingiau, kai iš rikiuotės išeina svarbūs įrengimai, maisto gamybos procese atliekantys tam tikras funkcijas. Todėl mes rūpinamės, kad atliekami remonto darbai būtų atlikti maksimaliai kokybiškai, sklandžiai ir sutartu laiku.
Daugiau
Kaip išsirinkti patikimą ir patogią keptuvę?
Kaip išsirinkti patikimą ir patogią keptuvę?
Seniau nebuvo didelio keptuvių pasirinkimo, viskas buvo paprasta ir nesudėtinga. Tačiau dabar apsilankę bet kurioje parduotuvėje ir pasidairę ar paklausę konsultanto, apie keptuves, sulauktumėte daugybės klausimų, viskas nuo jūsų mėgstamų patiekalų iki šeimos dydžio ir pirkiniui skiriamo biudžeto. Ir tai tikrai ne šiaip sau klausimai, viskas yra tam, kad pasirinkta keptuvė būtų patogi, praktiška ir ilgaamžė. Valgyti gamina visi, tad geriau būkime praktiški ir protingi savo įrankių pasirinkime ...
Daugiau
Skaniausiai rūkyta, kai paties padaryta
Skaniausiai rūkyta, kai paties padaryta
Virtuvė tai vieta gaminti skanius ir aromatingus patiekalus. Norėdami užtikrinti savo ir savo šeimos sveikatą ir tinkamą mitybą, kiekvieną dieną stengiamės patiekti sveikus ir gardžius patiekalus. Tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Parduotuvėse mūsų nebetraukia rūkyta produkcija, šiais laikais yra vis sunkiau ir sunkiau rasti kokybiškai paruoštų,  natūralių mėsos ar žuvies produktų. Laimei, dabar patys galime pasigaminti rūkytų produktų, kurie nėra prisotinti bereikalingų chemikalų.
Daugiau
Kavos aparatų gidas – kaip išsirinkti?
Kavos aparatų gidas – kaip išsirinkti?
Nesvarbu, ar rengiatės pirkti kavos aparatą namams, ar Jums reikalinga galinga mašina kavinei ar restoranui – renkantis kavos aparatą reikalingas ypatingas atidumas. Mūsų dienomis asortimentas labai platus, todėl būtina tiksliai žinoti, kokie yra Jūsų poreikiai, galimybės ir lūkesčiai. Čia – trumpas gidas, padėsiantis nepasiklysti tiek renkantis profesionalų, tiek namams tinkantį kavos aparatą.
Daugiau